wtorek, 13 listopada 2018

MOJA TOP 7

No tak Kasia znowu wymyśliła zabawę, a wczoraj nas mobilizowała. Pojawił się u niej jako pierwszej post na temat listy. To zaczynamy :)


1.Rękodziełko Hanulka to był chyba jeden z pierwszych blogów gdzie wieki temu zajrzałam. Tam dowiedziałam się,że nie robi się w hafcie supełków ;). Później zaglądałam co Hania aktualnie robi i znalazłam posta jak założyć bloga. Długo trwało nim przeczytałam i zaczęłam , ale jestem z Wami. Ponadto Hania robi takie piękne biscornu i to na lnie ! ( znowu mnie motywuje- len i tamborek kupiony ;) ). Podziwiam też kartki w jej wykonaniu. Czasami porywa się i na coś większego, ale wszystko jest idealnie dopracowane :). Oj można pisać i pisać, ale inne kandydatki też czekają ;)

2.Krzyżykowe szaleństwo chyba nie dziwi nikogo ta nominacja. U Kasi to ja ciągle myślę , kiedy Ona to wszystko robi. Robi masę kartek na różne okazje. Są tak świetnie wykończone,że próbuję się na nich inspirować, ale mi tak dobrze to nie wychodzi. Krzyżyki idealne i estetyka....Po za tym ciągle coś wymyśla, więc wpadając z rana na Jej bloga nigdy nie wiadomo jaką zabawę się znajdzie ;).  

3.Hafty Jarzębinowe znalazłam przypadkiem . Podziwiam tam misterność. Hafty są głównie szyte na lnie, a krzyżyki idealne. Po za tym są to nie takie zwykłe hafty jak u mnie, one maja to coś w sobie......ostatnio piękny Gnom z zimorodkiem,szop, kotki bazie i wiele innych. Cudo po prostu. Zachwyca mnie ,że są na lnie i takie dopracowanie, zawsze pięknie pokazane . Jest tam też super poradnik jak fotografować hafty, a to raczej nas interesuje, bo inaczej taki haft się prezentuje w pokoju a inaczej w plenerze .Trochę podgapiam, ale nie wychodzi mi to tak dobrze ;)

4.Haftowane zacisze Agnes oj tu też mnogość prac. Organizatorka Weekendowych spotkań z rękodziełem. U Agnieszki znajdzie wiele kartek na różne okazje. Są ślicznie oprawione, dopracowane i można coś zapożyczyć ;)

5.Ruda Mama i Jej pasje na tym blogu zawsze podziwiałam różnego rodzaju SAL-e. Ale jak zorganizowany został SAL kawowy , to stałam się częstym gościem . U Sylwii jest pop prostu ciekawie :)

6.Hafty Agaty kolejny blog gdzie zaglądam często,może nie zawsze komentuję. Prace są takie inne delikatne. Blog ma od dość dawna więc jest czym się motywować . Bierze udział w różnych SAL-ach , a to są ciekawe zabawy i zachęcające innych. Zajrzyjcie do Agaty a sami się przekonacie,że warto ją odwiedzać :)

7.Lubię to blog jak dla mnie w bardzo wysmakowanym stylu. Te wszystkie hafty odbieram jakoś tak inaczej, ale nie potrafię znaleźć odpowiedniego słowa. Właścicielka ma swój styl i to widać w wykonanych haftach.Ja tam po prostu lubię wpadać :)


Baaaardzo ciężko było wybrać tylko 7 blogów. Naprawdę ...... Dziewczyny tworzycie cuda na wszystkich blogach, ale zasady to zasady. Same wiecie gdzie zostawiam komentarze uznania.... Przepraszam ......

Jednocześnie zapraszam do zabawy u Kasi ( banerek na pasku)


10 komentarzy:

  1. Bardzo dziękuję za wyróżnienie :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam znaleźć się w tak szacownym gronie! :) Dziękuję bardzo!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za wyróżnienie i tak miłe słowa dotyczące moich rękodzielniczych 'tworów' :)

    OdpowiedzUsuń