niedziela, 31 października 2021

UFOK-i 2021

 Ale się złożyło :). Nie każdy toleruje dzisiejszy dzień. Mi on  nie przeszkadza. Ten hafcik miał być gotowy na dziś. Niestety nie wyszło.... Mam nadzieję go skończyć jeszcze w listopadzie :)


Bardzo mi się podoba już :). Jest kolorowy , a przy obecnym czasie.....



I co ? Cukierek czy psikus ;)


Pozdrawiam :)










czwartek, 28 października 2021

Kartka z kotem

 Bardzo zainteresował mnie scrabooking. Jeśli Ktoś ma mnie w znajomych na FB lub Instagramie to zauważył, że ostatnio publikuję  dużo postów z papierowymi pracami :). 


Dziś przedstawiam kartkę zrobioną na live z Małgosią. Rewelacyjnie tłumaczy co i jak. Dodatkowo Małgosia robi piękne papierowe różyczki . Więc jak mogłam nie spróbować i ja ;)


Nie wyszły takie idealne jak Małgosi, ale jak na pierwsze jestem zadowolona :)


Karteczka była dla mnie wyzwaniem, bo ja nie potrafię jeszcze tworzyć bogatych kompozycji. Więc takie spotkania, gdzie Dziewczyny pokazują co na dystans, co nie są dla mnie bardzo cenne :)


No i koniec końców powstała kartka, z której jestem bardzo zadowolona :)


I kartka została oklejona cała, co u mnie bardzo rzadko się zdarza ;)



Kartka powędruje do Córki z okazji urodzin, a może imienin ( ma  je w tym samym dniu ;) )

Pozdrawiam :)

















sobota, 23 października 2021

Pascha 2021-2022 Październik

 Hej, hej. 

Ale ja w tym miesiącu słabo z postami.... Dobrze ,że są zabawy ;). Dziś wpadam z karteczką na zabawę wielkanocną :). Oto karteczka :)


Kartka szyła mi się błyskawicznie :). Wczoraj wieczorem zaczęłam , a dziś karteczka gotowa :)


Poddałam sizal, bo to jajeczka, więc niech się czują jak w gniazdku :)



Hafcik to wzór z Hobberii, szyłam na kanwie 18 , jedną nitką . Byłam pełna obawy czy sobie poradzę, bo wzrok już nie ten, a to trochę wyczyn ..... 



W następnych postach trochę pomęczę Was scrabookingem początkującej scraperki ;)




Pozdrawiam :)










piątek, 8 października 2021

Papierowa twórczość

 Jeśli Ktoś obserwuje mnie na FB lub Instagramie widzi, że od jakiegoś czasu wciągnął mnie scrapbooking. Nawet nie myślałam, że może tak bardzo. Dziś pokażę moje amatorskie poczynania z kartką na Boże Narodzenie :).


Papiery dostałam w nagrodę od Scrapandme, kiedyś napiszę za co ;). Są cudne :)


Jeszcze nie zawsze wiem jak co, gdzie ułożyć, ale staram się uczyć :)


Mam nadzieję, że to będzie przygoda na dłużej ;)


Pozdrawiam :)










poniedziałek, 4 października 2021

Choinka 2021 Październik

 Hej, hej :). Kto szykuje już pomysły do skarpety ;)


Ja na razie wyszyłam uroczą , małą skarpetkę :). Nie zapowiadał się ten hafcik na taki fajny :)


A tak naprawdę , to może i czas myśleć o Bożym Narodzeniu na serio ;)


No to zmykam robić kolejne prace ;)
Pozdrawiam :)







czwartek, 30 września 2021

UFOK-i 2021 Wrzesień

Heeeej :)

Jest udało się :). Bardzo fajny kolorowy słoik :)


Jest tu piękna Żółta dynia, pomarańczowe marchewki, pomidory.


Widzę tu nierówne krzyżyki, musicie wybaczyć bo tak to jest jak szyje się wszystko z doskoku przy różnym świetle.....

Nie wyszyłam tym razem etykiety. Zrobiłam tylko taki napis. Wszystko dlatego, że z nią obrazek nie zmieściłby się w ramce.....

 

Zabrałam się za następny słoiczek, ale już bez kokieterii powiem, że raczej nie dam rady zrobić go w październiku, a pasowałby na listopad.... No trudno , myślę, że Kasia zrobi zabawę UFOK-ową w przyszłym roku i będę szyć ;)


Jak doszywałam kokardkę, to zabrakło mi czerwonej muliny. Ekspresowa dostawa jest w Haftix, więc się nie zastanawiałam i w dwa dni przyszła paczuszka. Bardzo polecam :)



Pozdrawiam :)



 

 






niedziela, 26 września 2021

Pascha 2021-2022 Wrzesień

 Heeej :)

Dziś przychodzę z karteczką na Wielkanoc. Jest na niej słodki baranek :) 


Jak usiadłam pisać post, to zobaczyłam, że we wrześniu bardzo mało pisałam. Postaram się to nadrobić :). Wynika to chyba z tego,że cały sierpień i połowę września mieliśmy w pracy kontrolę,,,,, 


Ale już po i wieczory długie, na działkę po południu już nie warto, więc będzie ciut więcej czasu. Chyba .......... ;) W kilku następnych postach pomęczę Was moimi pracami z papieru ;)


I banerek


Pozdrawiam :)